Der Kapitän verlässt das Schiff

Den Club verlässt, wie wir gerade erfahren haben, eine Identifikationsfigur.

klyots
Dmytro Klyots, Photo: © Informationszentrum «FC Karpaty»

Karpaty-Urgestein und Kapitän Dmytro Klyots verlässt Karpaty. Über nähere Umstände wurde bisher nichts berichtet. Angesichts der ungewissen sportlichen – und finanziellen – Zukunft des Clubs kann man dem Spieler hier sicher keinen Vorwurf machen.

Mit 400.000 Euro war Klyots gemäß Transfermarkt einer der wenigen Spieler mit nennenswertem Marktwert, es bleibt zu hoffen, dass hier ein Transfererlös erzielt werden konnte. Sobald näheres bekannt ist, werden wir es hier berichten.

View this post on Instagram

«Сьогодні особливий день для мене. У важливі життєві моменти інколи нам складно підібрати слова і передати все те, що ми відчуваємо. Я прийшов у цей клуб, коли мені було 12. Тоді я був маленьким хлопчиком, який тільки приїхав з Рівного і опинився сам без батьків у новому середовищі. Тому передусім я хочу подякувати своєму першому тренеру Роману Гнатіву, який став для мене другим татом. Я зростав у Львові, набирався досвіду і знань. Це стосується не лише футбольних аспектів, а й життєвих. В УФК мене формували як людину і футболіста. Через кілька років відбувся дебют в Прем’єр-лізі. Так здійснилася мрія 18-річного хлопця. Я переживав, хвилювався, але з допомогою всіх тих, хто оточував мене, продовжував вірити у свої сили. Ще через 5 років на дорогому мені стадіоні «Україна» я отримав символічну футболку з цифрою «100» на спині. На той час я вже був одним із найстарших на полі, і на руці мав капітанську пов’язку. Разом з «Карпатами» я пройшов багато випробувань. Так, ми пережили чимало неприємних миттєвостей. Однак мільйон наших сердець завжди мав єдине і спільне биття. Я ніколи не забуду підтримку рідного стадіону, відчуття плеча партнерів і щиру любов фанатського сектору. У моїх жилах тече зелено-біла кров і я буду щасливим, якщо зможу повернутися в «Карпати» одного дня. Половину свого життя я провів у цій команді. Доля подарувала мені можливість працювати з чудовими тренерами, а роздягальню я ділив з прекрасними футболістами. Щиро ціную допомогу кожного, хто працював у цьому клубі. Я завжди відчував, що маю дві сім’ї і безмежно вдячний усім, кого зустрічав на своєму карпатівському шляху. Де б я не був і у якій команді не виступав би, мені завжди бракуватиме львівських вболівальників. Дякую за підтримку, критику і любов. Я завжди їх цінуватиму».🦁💚

A post shared by KDV_____48 (@kdv______48) on

[edit] In den Kommentaren unter seinem Instagram-Post schreibt Dmytro, er wisse nicht, wo er in Zukunft spielen würde. Das spricht dann eher dafür, dass es keinen Transfer gibt, sondern nur eine Vertragsauflösung.